Özen Bosch Diesel Service Hakkında

Özen Dizel Servis olarak Eskişehir’de, Odunpazarı ilçesinde ve çevresinde, güvenilir hizmet adresi olarak yoğun şekilde çalışıyoruz. Ağır iş rekabeti ile öne çıkan çok sayıda sektörde, hizmetlerimiz dizel araçlar için güvenilir çözümler oluşturmaktadır. Test aşamaları sorun tanımlama ve bakım hizmetlerimiz, dizel motorların her türlü sorununu adlandırmada ve bu sorunları gidermede etkili çözümler sunmuştur

Arıza tamir konusunda uzman kadromuz ve modern serviste bulunan takım donanımlarımız, hizmet kalitemize büyük katkılar yapmaktadır. Arızalı olan parça ve bileşenlere ait olarak en kaliteli onarım çalışmaları bizim hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Dizel motor arızalarında çözüm olarak verdiğimiz hizmetler, aracınızın hem ömrünü hem de performansını artıran fırsatlar yaratacaktır.

Ekonomik hizmet ve pratik çözüm anlayışı ile zamandan kazanmanızı ve iş gücü kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz. Kalitesi yüksek ve maliyeti uygun hizmetlerimiz dizel motorlu araçlarınızın performansını korumada uygun çözümler yaratmaya devam etmektedir. Tecrübeli kadromuz ve sahip olduğumuz ergonomik istasyon avantajlarımız vereceğimiz hizmetin kalitesini her zaman yükseltmiştir.

Müşteri memnuniyeti Bosch markasının geleneğidir ve inandığı en önemli değerdir. Bu değeri hizmet kalitesi ile bütün haline getirip, müşterilerimizin daha çok memnun olması için en gerekli adımları atmak temel görevimiz olmuştur. Para kaybederiz ve bundan çok üzüntü duymayız. Müşteri memnuniyetini kaybetmedikçe bizim için sorun yok demektir. 100 yıldan beri sahip olduğumuz en önemli değer müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Tam konsantre ve inanmış olarak yaptığımız çalışmalar, müşteriler nezdindeki itibarımızı koruyacak ve daha iyi yere getirecektir.

Misyonumuz

Bosch gibi dünyaya kendini kabul ettirmiş olan markamız, verdiğimiz hizmetlerin her zaman yüksek standartlarda olmasını sağlamıştır. Kalibrasyon, test ve teşhiste sahip olduğumuz teknolojilerle sorunları hemen çözüme ulaştırdık. Kadro kalitesine önem vererek markamıza yakışan çözümlerin içinde olduk. Tecrübesi ile çalışan ekip ve teknisyen kadromuz için eğitimi bir gereklilik haline getirdik. Servisimize geldiğinizde ve hizmet aldığınızda Yüksek Alman teknolojisi ve markamızın kalitesi hakkında izlenimler elde edebilirsiniz. Garantili yedek parça ve garantili olan tüm hizmetlerimiz, bunca yıldan beri müşterilerimizin onayladığı hizmet sonuçlarını göstermiştir

Vizyonumuz

1 asırda elde ettiğimiz başarının devamını önümüzdeki yıllarda da görmeye ve göstermeye devam edeceğiz. Dizel motor kalite ve kapasitesi için tüm donanımlarımızı zamana uygun şekilde yenileyeceğiz. Değişimi destekleyip uzman kadromuzun daha bilgili olmasına gereken katkıyı sağlayacağız. Adımıza ve markamıza yakışan hizmetler konusunda bizi takip etmeye devam edin. Hizmet kalitemizi yükseltip her zaman siz müşterilerimize layık olmaya devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X